Služby a ceny

  • Práca s individuálnym klientom - 50 Eur/50 min
  • Práca s individuálnym klientom (online stretnutia) - 50 Eur/50 min
  • Práca s párom - 60 Eur/60 min ; 80 Eur/80 min

„Pani Budáčová mi poskytla pomoc v najťažších chvíľach, kedy mi vypovedalo zdravie. Po traume z oznámenia diagnózy som sa bála o moje psychické zdravie a musím povedať, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote: ak by som si mala vybrať jednu pozitívnu vec z tohto náročného obdobia, bola by to moja skúsenosť s pani Budáčovou. Vie sa správne pýtať, vžiť  sa do Vašej kože a chce vám úprimne pomôcť, aby ste našli odpoveď sám v sebe a aby zmena vo vás bola autentická a čisto vaša."

„Každá terapia vo mne zanechá na prvý pohľad malú stopu, ktorá ma časom prekvapí tým, aká bola v skutočnosti kľúčová pre moment, v ktorom sa práve teraz nachádzam. Stále mám pred sebou riadny kus cesty sebapoznavania a sebalásky, no som si istá, že v rukách pani Budáčovej idem dobrým smerom."

„Stretnutia s pani Budáčovou sú predovšetkým o dôvere, ľudskosti a bezpečnom priestore. Terapiu som v živote vyhľadala niekoľkokrát, až tu som však dokázala vypátrať korene vlastnej úzkosti a dosiahnuť stabilné pokroky. K tomu je komunikácia vždy bezproblémová a flexibilná, priestory dostupné a príjemné. Pomoc si zaslúžia všetci a tu sa naozaj nie je čoho báť."